Co mě baví

a proč dělám to, co dělám...

Práce zábavou, zábava prací...

Dělat práci naplno, pokud člověka nebaví, to snad ani nejde. Já mám velké štěstí, protože já svou práci fakt miluji.

Koukněte i na mou galerii

Proč moderuji

Nestala jsem se moderátorkou ze dne na den
Vše se probudilo k životu už v brzkém věku. Ve 2. třídě jsem vyhrála recitační soutěž s Budulínkem, kterého znám doteď nazpaměť a od té doby jsem věděla, že mluvit mě jednoduše baví. Celou základní i střední školu, jsem se každý rok zúčastňovala recitačních soutěží, až mě to zavedlo do celostátního kola, kde jsem soutěž pojala tak trochu podle svého a s lehce vulgárním textem Forresta (který je mojí srdeční záležitostí), nezbývalo porotě nic jiného, než mi dát speciální cenu za kulturu mluvy :D 

Zlom nastal v roce 2011. Na rádiu Kiss Proton vyhlásili casting Staň se moderátorem a ačkoliv mě to ani ve snu nenapadlo, že by z toho něco mohlo být, stalo se to skutečností a na jaře jsem začala vysílat. Byla jsem jak ryba ve vodě, ta eufórie mě pohltila a od toho okamžiku jsem věděla, že moderátořina je pro mě jasná volba …voní hezky :)

Od toho okamžiku se vše rozjelo naplno a já si vyzkoušela moderování od soutěží krásy až po vážnější, a to firemní konference.

Jako milovnici módy mi cesty osudu zavedly před kameru módní internetové televize Different TV, kde divákům dávám každý týden tipy na outfity, inspirace, proměny a také fashion akce i se zákulisím.

Život mě naučil, že mít ostré lokty a dělat vše tak trochu jinak, je výhra. Vždy jsem chtěla dělat něco, co mi ani za několik let nezevšední a o tom práce moderátorky je, protože život je jako bonboniéra - nikdy nevíš, co ochutnáš.

Jak relaxuji

Myslíte, že jsem potichu? Ani náhodou!
Relax je pro mě zábava ve společnosti přátel a ráda se hlasitě směju! Často tím na sebe strhávám pozornost okolí, což mi ale vůbec nevadí. Už jako malá holka jsem byla ráda středem pozornosti a bavila děti kolem sebe. Nepustilo mě to dodnes a pro mou práci je to jedině dobře.

Pes a jedna paní povídala
Jediný, kdo mě dokáže mlčky trpělivě hodiny poslouchat, je má milovaná fenka Eliška. Já to ale nevzdávám, řekla jsem jí toho už tolik, že mi jednou určitě odpoví :)

Duc, duc, duc ...Veroniko! Ztlum to!
Přesně, obrovský relax je pro mě muzika! Asi je jasné, že Eva a Vašek není můj styl, ale jinak mám v žánru muziky veliký rádius. Vždy je to podle aktuální nálady, ale tak to má asi každý, že?

Hadry sem, hadry tam
Vědci se prý konečně shodli, kde je ten bájný ženský bod G. Je to na konci slova ShoppinG :) Jasně, jsem jako většina mladých žen a libuji si v nakupování hadříků na sebe. To nevadí, že jich mám doma plnou skříň. Stejně vždy ráno nadávám, že nemám co na sebe - ženy chápou.

Nicméně, největší relax pro mě je, po dobře odvedené práci si hodit nohy nahoru a vychutnávat si ten pocit!