Těší mě

Váš zájem o mou dosavadní práci...

Každá práce mne posouvá dál...

Pokud budu moci na tuto stránku zařadit v budoucnu i Vaše logo, budu ráda.

Zahájit spolupráci

Loga klientů a partnerů

PRAHA TV
Západočeská televize ZAK TV
Lifestyle televize VÉČKO.tv
WOW reality
Zuzana Lešák Černá - módní návrhářka
DOMINIK CENTRUM s.r.o.
DS Models
Kalikovský Mlýn Plzeň
Autocentrum Jan Šmucler
Catwalk
ŠKODA JS a.s.
Agentura Dailly
Česko-Slovenská MISS
ČKD PRAHA DIZ, a.s.
Charitativní projekt na podporu dětského JIP odd. FN Plzeň
Amigos Cocktail & Music Bar
Design Block - Dita Nosková Bezděková
Fotograf Ivan Mladenov
becher_klub
Podnikatelský Becher' Klub
Fotografka Dada Smith
Office Park Nové Dvory
Jihočeská televize JTV
Pantheon Music Club
Plzeňské želvy
fisolta_plus
Fisolta Plus s.r.o.

Co se o mně říká

Jan Čenský

herec, dabér, moderátor

Veroniku Elhotovou jsem poznal, jako ještě ne úplně hotovou moderátorku, ale jako krásné, sympatické a hlavně ctižádostivé děvče, na soutěži krásy. Po poměrně krátké době jsem se nestačil divit, jak na sobě zapracovala. Nejenom, že jí to moc sluší, ale je opravdu šikovná a pracovitá... pečlivě naslouchá a učí se s chutí. Líbí se mi, jakým způsobem jde za svým snem. Jestli bude pokračovat tímto tempem a s takovou energií, ještě o ní hodně uslyšíme!

Jana Adámková

moderátorka, VŠ pedagog

Veroniku Elhotovou jsem poznala v době jejího studia v Moderátorské škole D3.

Patřila nejenom k nejtalentovanějším moderátorům, ale i k nejpilnějším studentům. K práci vždy přistupuje s pokorou a cílevědomostí.

Pevně věřím, že tato mladá dáma v životě ještě mnoho dokáže.

Viktor Nový

výkonný ředitel TV ZAK

Veronika Elhotová je neuvěřitelně cílevědomá osoba, která si jde tvrdě za svým snem, neustále na sobě pracuje a to já velmi obdivuji. Pravidelně jsem ji potkával na různých akcích, které moderovala a když jsem pak hledal do svého týmu moderátorku počasí, věděl jsem zcela přesně, za kým půjdu. Umí mluvit a je šik! Veronika se role televizní moderátorky zhostila jako profesionál. Velmi rychle se vše naučila a náš pořad tak i díky ní dostal zcela nový rozměr.

Josef Klimt

předseda BECHER´ Klub

Veronika Elhotová získala v roce 2010 titul MISS BECHER´Klub. Osud tomu chtěl, abychom se po několika letech setkali znovu a díky jejím profesním schopnostem a osobním vlastnostem navázali bližší spolupráci při přípravě a realizaci společenských akcí podnikatelského BECHER´s Klubu v Plzni.

Dnes Veroniku charakterizuje cílevědomý profesionální přístup při plnění zadávaných úkolů, nevšední schopnost improvizace a upřímná a milá povaha.

Milan Polák

majitel obchodu Different.cz

S Veronikou spolupracujeme na projektech pod hlavičkou Different.cz již mnoho let a bereme ji, jako plnohodnotnou součást našeho týmu. Můžeme se vždy spolehnout na její profesionální přípravu a fajn komunikaci. Pohotovost a schopnost improvizace je to, co odděluje dobré moderátory od těch, co to "jen zkouší". Popravdě, nejvíce si na Veronice cením toho, že náš projekt módní internetové televize DifferentTV.cz bere jako srdcovou záležitost a ze spolupráce to jde cítit. To je pro mě to hlavní.

Michal Steininger

After dark s.r.o., Plzeňské želvy

Veronika je jedna z nejmilejších osob, které mám tu čest osobně znát. Její profesní dráha mně nepřestává překvapovat. Málokdy člověk v životě potká někoho tak oddaného svým cílům a snům, kdo má zároveň schopnosti jich dosáhnout. Veronika dává do moderování srdce a to se odráží na jejím přirozeném vystupování, ve kterém není nouze o vtip i potřebnou dávku vhodné improvizace. S radostí tak sleduji její vystoupení, která mne vždy dokáží příjemně naladit. A to je podle mého názoru meta, které když moderátor dosáhne, má vyhráno.